تبلیغات
مرکز تفریحی هنری علمی سینمایی ناپدید - بازیگران زن ‌هالیوود که شهرت خود را از دست داده‌اند
مرکز تفریحی هنری علمی سینمایی ناپدید
اینجا هر چی فكر می كنی برات جالبه میتونی پیدا كنی اما...
http://static.cloob.com/public/user_data/gen_theme/302/905482_photo_top.gif

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 خرداد 1390در این مقاله قصد داریم به بازیگرانی بپردازیم که در یک دوره خاص بسیار صاحب نام بوده اند اما اکنون محبوبیت آنها کم رنگ شده است. وقوع این اتفاق در سینمای هر کشوری رخ می‌دهد.
 


1. شارون استون:
شارون متولد 10 مارس 1958 در امریکاست. وی در پنسیلوانیا به دنیا آمد و یک بازیگر امریکائی است و تا کنون موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب و امی ‌شده است و شهرت خود را با بازی در فیلم "غریزه اصلی" به دست آورد.
شارون را ملکه ‌هالیوودی‌ها در دهه نود می‌نامند. وی در فیلم‌هایی مانند: آلفا داگ، غریزه اصلی ساخت 1992، متخصص سال 1994  و.... بازی کرده است.
 
عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند
2.  ملانی گریفیس:
ملانی گریفیس  همسر آنتونیو باندارس. در سال 1984 با بازی در فیلم "دو بدن" شناخته شد.  در آن سالها بسیاری از کارگردانان مجذوب بازی و چهره ملانی شده بودند به همین دلیل فیلم‌هایی که در آن سال‌ها از او دیده شد، بسیار بودند. فیلم‌هایی مانند: روزی در بهشت ( 1997 )،...
از سال 2000 به بعد نقش او در فیلم‌ها بسیار کم رنگ شد تا جایی که به جای پیشنهادی سینمائی بیشتر فیلم‌ها و داستان‌هایی که مربوط به تلویزیون و سریال بودند به او پیشنهاد می‌شد. در سال 2010 در یک مجموعه تلویزیونی به روی آنتن رفت.
 
عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند

3. داریل ‌هاناه:
داریل متولد 3 دسامبر سال 1960 است. وی یک بازیگر امریکائی است  و به خاطر حضور پر رنگی که در فیلم‌های وال استریت از او دیده شده، شهرت خوبی به دست آورده بود. فعالیت حرفه ای و سینمائی خود را از سال 1978 شروع کرد. در دهه هشتاد به اوج شهرت رسید و کارگردانان بسیاری پیشنهاد همکاری به او می‌دادند.  اخرین فیلمی‌ که از او دیده شد در سال 2003 و 2004 با نام  "بیل را بکش" بود.   امروز داریل را در کمتر فیلمی‌ می‌بینید.
 
عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند

4. دمی‌ مور:
نام اصلی او دِمی ‌گاینس کوچر است.  متولد 11 نوامبر سال 1962 در نیومکزیکو می‌باشد. مور فعالیت حرفه ای خود را از سال 1982 آغاز کرد و در فیلم‌هایی مانند: روح، چند مرد خوب و... بازی کرده است. دمی ‌مور به عنوان یک رقیب اصلی برای شارون استون به حساب می‌آید.
وی تا کنون دو  بار ازدواج کرده است:
 بروس ویلیس (۱۹۸۷ تا  ۲۰۰۰)
اشتون کوچر (از ۲۰۰۵ تا به حال)
 
عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند

5. جینا داویس:
جینا فیلم‌های متفاوتی را بازی کرده است و فیلم‌هایی او در یک ژانر خاص نبوده اند، در دهه نود به شهرت بسیاری رسید، اما به مرور از عرصه سینما جدا شد و به برنامه‌های تلویزیونی روی آورد. دیویس که در سال 2004 برای فیلم توریست اتفاقی برنده جایزه اسکار شد و در سریال تلویزیونی "فرمانده کل" در نقش رئیس‌جمهوری آمریکا ظاهر شد، موسسه خاص خود برای حمایت از زنان شاغل در صنعت رسانه و سرگرمی ‌را به راه انداخته است.
 
عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند /

6. مادلین استو:
متولد 18 اوت 1958 در امریکاست. وی یک بازیگر امریکائی است. از سال 2003 به بعد حضور وی در سینما به طور کلی حذف شد.
 
عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند

7. کیم باسینگر:
کیم متولد 8 دسامبر 1953 در امریکاست. وی در دهه 80 تا سال 2000 در فیلم‌های بسیاری دیده شد و توانست جوایزی را در اسکار، گلدن گلاب و بهترین بازیگر زن مکمل از آن خود کند.
در فیلم‌هایی مانند: "دیگه هیچ وقت اینو نگو" بتمن و.... حضور داشته است.

عکس های بازیگران زن ‌هالیوودی که شهرت خود را از دست داده‌اند / www.irannaz.com

8. وینونا رایدر:
 وینونا متولد 29 اکتبر 1971 در امریکا است. وی یک بازیگر موفق است که از 19 سالگی وارد حرفه بازیگری شد و تا کنون نامزد دریافت اسکار و جایزه گرمی ‌نیز شده است.
در فیلم‌هایی مانند زنان کوچک، تلخی‌های واقعیت  و... حضور داشته است.
دهه قبل از سال 2000 برای او سالی پر از موفقیت بوده است.طبقه بندی: سینما،  سینمای هالیوود،  سینمای جهان، 
برچسب ها: بازیگران زن ‌هالیوود که شهرت خود را از دست داده‌اند، بازیگران زن ‌هالیوود، ‌هالیوود، سینما، سینمای جهان، عکس، عکس بازیگر،
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر تون راجع به وبسایت ناپدید


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی